Poszukiwane zagadnienia

Nasi klienci wielokrotnie zwracją się do nas z podobnymi problemami czy pytaniami. W związku z tym, aby jeszcze celniej przybliżyć Państwu naszą ofertę, zdecydowaliśmy się przedstawić zakres wykonywanych przez nas usług uporządkowany hasłami. 

 

Adres w Berlinie

Wśród naszych klientów znajdują sie osoby, którym był potrzebny Adres w Berlinie. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy usługi typu wirtualny adres oraz dodatkową obsługę w językach: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim oraz francuskim.

Adres w Niemczech

Bardzo duża liczba osób chcąca prowadzić działalność potrzebowała posiadać Adres w Niemczech. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów prowadzimy dodatkowow Dział „Competence Center”, w którym nasi specjaliści zajmują się doradztwem biznesowym dla Start-up’ów oraz doradztwem dla przedsiębiorców z Polski oraz Niemiec, którzy planują założenie firmy lub prowadzą działalność gospodarczą w Niemczech lub w Polsce.

Adwokat na Dolnym Śląsku

Jak się okazuje jednym z bardziej zapracowanych stanowisk jest Adwokat na Dolnym Śląsku, gdzie klienci należą do grupy wymagających, a same sprawy prowadzone przez kancelarie w wielu przypadkach kwalifikują się do grona skomplikowanych i złożonych. W ramach naszej obsługi udzielamy pisemnych oraz ustnych porad prawnych. Przygotowujemy pisemne opinie dotyczące złożonych problemów prawnych. Dbamy, aby wszystkie akty funkcjonujące w przedsiębiorstwie (umowy, porozumienia, oferty, wnioski, regulaminy) miały odpowiednią formę prawną. Współpracujemy z Klientami przy tworzeniu kontraktów, umów o pracę, umów handlowych i pism procesowych. Zapewniamy dostęp do ważnych informacji i specjalistycznej wiedzy, która wspomaga utrzymanie w przedsiębiorstwach naszych Klientów model Compliance.

Adwokat w Berlinie

Osoby współpracujące z nami dobrze wiedzą, że dobry Adwokat w Berlinie gdzie mieszkają lub pracują jest nieoceniony. Dla klientów, którzy do nas trafili bardzo ważne było to, że nasz zespół składa się z prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, aplikantów, specjalistów oraz konsultantów, których wykształcenie i wieloletnie doświadczenie praktyczne pozwalają na unikalne i profesjonalne podejście do Klientów kancelarii oraz świadczonych usług.

Adwokat w Niemczech

Wielu spośród naszych klientów po raz pierwszy trafili do nas gdy był im potrzebny Adwokat w Niemczech. Wybrali nas ponieważ jesteśmy międzynarodową, nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą wyspecjalizowaną w zakresie pełnej obsługi prawno-podatkowej dużych przedsiębiorstw, spółek osobowych i osób fizycznych.

Adwokat we Wrocławiu

Wielu przedsiębiorców wychodzi z założenia, że dobry Adwokat we Wrocławiu to niezbędna osoba dla bezpieczeństwa prowadzonej firmy. W ramach naszej obsługi udzielamy pisemnych oraz ustnych porad prawnych. Przygotowujemy pisemne opinie dotyczące złożonych problemów prawnych. Dbamy, aby wszystkie akty funkcjonujące w przedsiębiorstwie (umowy, porozumienia, oferty, wnioski, regulaminy) miały odpowiednią formę prawną. Współpracujemy z Klientami przy tworzeniu kontraktów, umów o pracę, umów handlowych i pism procesowych. Zapewniamy dostęp do ważnych informacji i specjalistycznej wiedzy, która wspomaga utrzymanie w przedsiębiorstwach naszych Klientów model Compliance.

Agencja pracy w Niemczech

Wiele osób, które do nas trafiają to ludzie zainteresowani własnym biznesem takim jak przykładowo Agencja pracy w Niemczech. Pomagamy w zakładaniu i rejestracji działalności gospodarczej osób fizycznych oraz spółek na terenie Niemiec, przygotowujemy projekty umów, sporządzamy opinie i analizy prawno-podatkowe dotyczące umów, prowadzimy sprawy sądowe z zakresu prawa gospodarczego.

Budowa w Niemczech

Obowiązek zapłaty podatku występuję również w przypadku gdy wykonywana jest usługa taka jak Budowa w Niemczech. Wynika to z regulacji dotyczących świadczenia usług budowlanych na terenie tego kraju. Istnieją różne możliwości działan jakie można podjąć w celu zwolnienia z obowiązku płacenia takiego podatku. Świadczone przez nas usługi bieżącego doradztwa podatkowego mają wymiar praktyczny, zwiększając bezpieczeństwo podejmowanych przez naszych Klientów działań, obniżają jednocześnie poziom opodatkowania i podnoszą funkcjonalność przedsiębiorstwa.

Deklaracja podatkowa w Niemczech

Nie było zaskoczeniem dla nikogo, że tak samo wymagana jest Deklaracja podatkowa w Niemczech. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy obsługę w językach: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim oraz francuskim. Nasz zespół składa się z prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, aplikantów, specjalistów oraz konsultantów, których wykształcenie i wieloletnie doświadczenie praktyczne pozwalają na unikalne i profesjonalne podejście do Klientów kancelarii oraz świadczonych usług.

Delegacja pracowników do Niemiec

Szereg firm ma problem z tym jak powinna zostać rozliczona Delegacja pracowników do Niemiec. Nasz zespół składa się z prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, aplikantów, specjalistów oraz konsultantów, których wykształcenie i wieloletnie doświadczenie praktyczne pozwalają na unikalne i profesjonalne podejście do Klientów kancelarii oraz świadczonych usług.

Doradca podatkowy Berlin

Popuarnym rozwiązaniem dla wielu firm, które działają poza granicami kraju jest usługa typu Doradca podatkowy Berlin. Dla większości firm oznacza to spore oszczędności czasu i co ważniejsze pieniędzy. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania prawno-podatkowe, pomagając zredukować obciążenie finansowe przedsiębiorców oraz zminimalizować ryzyko podatkowe, przy jednoczesnym usprawnieniu procesów zarządzania w firmie.

Doradca podatkowy na Dolnym Śląsku

W ostatnim czasie coraz więcej osób trafiających do nas to ludzie, którym potrzebny jest Doradca podatkowy na Dolnym Śląsku, ponieważ pomagamy Klientom m. in. w ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii i optymalizacji. 

Doradca podatkowy Niemcy

Wiele osób jest zainteresowanych usługą jaką oferuje Doradca podatkowy Niemcy. Wygoda i jakość są to dwie najważniejsze cechy jakie decydują o takim wyborze. Zajmujemy się m.in. doradztwem w zakresie podatków dochodowych oraz pośrednich, podatków międzynarodowych, cen transferowych, kwestii celnych, fuzji i przejęć, postępowań podatkowych i sądowych, kwestii karno-skarbowych oraz bankowo-finansowych regulacji podatkowych. Kompleksowe podejście do problemów naszych Klientów, łączące analizę prawną i podatkową oraz uwzględniające kontekst biznesowy transakcji, to cecha, która wyróżnia naszą kancelarię na rynku.

Doradca podatkowy w Berlinie

Wiele osób uważa, że Doradca podatkowy w Berlinie jest niezbędny i taką usługą w naszej firmie są zainteresowane. Mając świadomość potrzeb naszych klientów od wielu lat oferujemy usługi w zakresie pełnej obsługi prawno-podatkowej dużych przedsiębiorstw, spółek osobowych i osób fizycznych.

Doradca podatkowy w Niemczech

Osoby poszukujące usługi typu Doradca Podatkowy w Niemczech zwróciły się właśnie do nas ponieważ oferujemy usługi doradztwa oraz obsługi księgowej na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów etycznych. 

Doradca podatkowy we Wrocławiu

Chęć zysku i rozwoju działalności jest głównym powodem zwiększenia zapotrzebowania na usługi typu Doradca podatkowy we Wrocławiu, gdzie wiele firm działa zdalnie opierając swój biznes na handlu w sieci. 

Dotacje w Niemczech

Jednym z najczęściej poruszanych tematów wśród osób planujących własną działalność to jak uzyskać Dotacje w Niemczech. Wspomagamy naszych Klientów w znalezieniu odpowiednich źródeł finansowania działalności (w tym wspieramy przy aktywnym poszukiwaniu inwestorów), prowadzimy audyty optymalizujące procesy zatrudnienia oraz pozostałe koszty przedsiębiorstwa (np. poprzez korzystną podatkowo lokalizację dla zarejestrowania spółki).

Kindergeld w Niemczech

Pomocą dla wielu osób może okazać się Kindergeld w Niemczech. Wielu naszych klientów zwróciło się do nas o pomoc w uzyskaniu takiego dodatku. Oferujemy Państwu obsługę kompleksową tj. obejmującą doradztwo we wszystkich dziedzinach lub w formie pakietów prawnych, podatkowych lub księgowych.

Księgowość w Berlinie

Nasi klienci często trafiają do nasz szukając usługi Księgowość w Berlinie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jesteśmy w stanie zaoferować usługi księgowości.

Księgowość w Niemczech

Nasi klienci często trafiają do nasz szukając usługi Księgowość w Niemczech.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jesteśmy w stanie zaoferować usługi księgowości. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse ac justo nec nulla faucibus fringilla. Ut finibus, justo eu condimentum vestibulum, dolor ex commodo elit, nec luctus felis sapien et urna. Pellentesque a nulla ut libero blandit mollis. Donec maximus at quam quis aliquet. Integer tellus mi, semper in ornare vel, consectetur vitae lacus. Cras suscipit elementum tellus interdum aliquet. Etiam nec augue vitae ex interdum maximus quis non lorem. Ut in lacinia leo.

Ksiegowy na Dolnym Śląsku

Spore grono osób, które do nas trafia twierdzi, że Księgowy na Dolnym Śląsku to usługa, której aktualnie potrzebują. Nasi doradcy podatkowi pomagają Klientom w ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii i optymalizacji.

Księgowy w Berlinie

Osoby prowadzące lub planujące założyć własną firmę często chcą aby to Księgowy w Berlinie bezpośrednio zajmował się ich rozliczeniami. W wielu przypadkach bardziej opłacalne i wygodniejsze jest zlecenie obsługi sprawdzonej firmie. Nasi doradcy podatkowi pomagają Klientom w ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii i optymalizacji.

Księgowy we Wrocławiu

Nowoczesne biuro rachunkowe gdzie każdy zatrudniony pracownik do doświadczony Księgowy we Wrocławiu. Dążymy do wypracowania bezpiecznych – a jednocześnie elastycznych i w najszerszym zakresie uwzględniających indywidualną sytuację Klienta – rozwiązań, posiłkując się wypracowanymi w naszej dotychczasowej praktyce i sprawdzonymi modelami podatkowymi lub poszukując nowych, interesujących rozwiązań.

Niemecka spółka z o.o.

Wiele osób uznało, że kolejnym etapem rozwoju dla ich firmy może być Niemiecka spółka z o.o. . Znając zapotrzebowania naszych klientów, oferujemy obsługę kompleksową tj. obejmującą doradztwo we wszystkich dziedzinach lub w formie pakietów prawnych, podatkowych lub księgowych.

Niemiecka GmbH

Alternatywnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców jest Niemiecka GmbH. Ze względu na szczególne zapotrzebowanie naszych Klientów prowadzimy Dział „Competence Center”, w którym nasi specjaliści zajmują się doradztwem biznesowym dla Start-up’ów oraz doradztwem dla przedsiębiorców z Polski oraz Niemiec, którzy planują założenie firmy lub prowadzą działalność gospodarczą w Niemczech lub w Polsce.

Oddelegowanie pracownikóww do Niemiec

Jednym z popularnych rozwiązań jakie stosuje wiele firm jest Oddelegowanie pracownikóww do Niemiec. Szukamy alternatywnych ścieżek dla rozwoju naszych Klientów na rynku niemieckim, stale współpracując z pracownikami pozostałych działów naszej kancelarii oraz z polskojęzycznymi pracownikami naszych oddziałów w Niemczech.

PIT w Niemczech

Konieczność rozliczeń z urzędem skarbowym nie jest tylko obowiązkiem w naszym kraju. Wiele osób pracujących i prowadzących firmy na terenie Niemiec musi rozliczyć PIT w Niemczech. Zajmujemy się m.in. doradztwem w zakresie podatków dochodowych oraz pośrednich, podatków międzynarodowych, cen transferowych, kwestii celnych, fuzji i przejęć, postępowań podatkowych i sądowych, kwestii karno-skarbowych oraz bankowo-finansowych regulacji podatkowych. Kompleksowe podejście do problemów naszych Klientów, łączące analizę prawną i podatkową oraz uwzględniające kontekst biznesowy transakcji, to cecha, która wyróżnia naszą kancelarię na rynku.

Płaca minimalna

Firmy pośredniczące w zdobyciu pracy za granicą gromadzą wiele informacji na temat zagranicznych ofert m. in. lokalizacja, odległość miejsca pracy od miejsca zamieszkania lub ile wynosi Płaca minimalna. Kompleksowo doradzamy wielu znaczącym, w tym zagranicznym, przedsiębiorstwom świadczącym usługi w zakresie doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Wyjaśniamy stan rzeczy na potrzeby rozliczeń, dokonujemy rozliczeń wynagrodzeń, prowadzimy akta personalne i przejmujemy kontakty z urzędami finansowymi, agencjami pracy, instytucjami kredytowymi oraz innymi podmiotami i organami.

Płaca minimalna w Niemczech

Przedsiębiorcy prowadzący lub chcący założyć swoją działalność poza granicami kraju wielokrotnie pytają o kwestie związane z prowadzeniem / założeniem biznesu, zatrudnieniem pracowników, ile wynosi Płaca minimalna w Niemczech oraz wiele innych. Wspomagamy naszych Klientów w znalezieniu odpowiednich źródeł finansowania działalności (w tym wspieramy przy aktywnym poszukiwaniu inwestorów), prowadzimy audyty optymalizujące procesy zatrudnienia oraz pozostałe koszty przedsiębiorstwa (np. poprzez korzystną podatkowo lokalizację dla zarejestrowania spółki).

Podatek budowlany w Niemczech

Duża część firm branży budowlanej ma możliwość uniknięcia opłaty na Podatek budowlany w Niemczech. Wielu z naszych klientów dowiedziało się o tym dopiero po rozpoczęciu współpracy z naszym zespołem doradców podatkowych. W ramach usług doradztwa podatkowego zapewniamy wiele usług od bieżącego doradztwa po doradztwo w zakresie podatkowych aspektów prowadzenia działalności w Specjalnych Strefach Ekonomicznych.

Podatki niemieckie

Wielu właścicieli firm, które współpracują z nami przyznaje, że miłym zaskoczeniem okazały się Podatki niemieckie. Wspomagamy naszych Klientów w znalezieniu odpowiednich źródeł finansowania działalności (w tym wspieramy przy aktywnym poszukiwaniu inwestorów), prowadzimy audyty optymalizujące procesy zatrudnienia oraz pozostałe koszty przedsiębiorstwa (np. poprzez korzystną podatkowo lokalizację dla zarejestrowania spółki).

Podatki w Niemczech

Wiele osób płacących Podatki w Niemczech uważa, że najwygodniejszą formą jest zlecenie obsługi księgowej. W odróżnieniu od większości firm doradczych, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, doradztwa biznesowego, a także outsourcing’u finansowego i kadrowo-płacowego.

Polski adwokat w Berlinie

Wielu spośród naszych klientów trafiło do nas ponieważ był im potrzebny Polski adwokat w Berlinie. W ramach udzielonego pełnomocnictwa reprezentujemy naszych Klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

Polski adwokat w Niemczech

Wiele osób poszukujących usług takich jak Polski Adwokat w Niemczech trafiło właśnie do nas. Nasz zespół składa się z prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, aplikantów, specjalistów oraz konsultantów, których wykształcenie i wieloletnie doświadczenie praktyczne pozwalają na unikalne i profesjonalne podejście do Klientów kancelarii oraz świadczonych usług.

Polski doradca podatkowy Berlin

Większość naszych klientów uważa, że Polski doradca podatkowy Berlin jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Podkreślanymi zaletami są m. in. łatwość komunikacji, znajomość obowiązującego prawa podatkowego w kraju oraz poza jego granicami. Świadczymy usługi doraźnego doradztwa prawnego w formie hot-line, jak również stałej (bieżącej) obsługi podatkowej. Prowadzimy szkolenia podatkowe dla pracowników naszych Klientów. Na życzenie naszych Klientów przeprowadzamy audyty podatkowe (analiza oraz ocena prawidłowości naliczania zobowiązań podatkowych) oraz badania due dilligence.

Polski doradca podatkowy Niemcy

W gronie przedsiębiorców prowadzących biznes poza granicami kraju popularnym rozwiązaniem jest Polski doradca podatkowy Niemcy. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania prawno-podatkowe, pomagając zredukować obciążenie finansowe przedsiębiorców oraz zminimalizować ryzyko podatkowe, przy jednoczesnym usprawnieniu procesów zarządzania w firmie.

Polski prawnik Berlini

W trakcie pracy i życia za granicą wielu naszych klientów zwróciło się do nas zainteresowani usługą Polski prawnik Berlin. Okazało się to bardzo wygodne i pewne rozwiązanie z uwagi na możliwość porozumiewania się w języku ojczystym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych radców prawnych i adwokatów – również w środowisku międzynarodowym – jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę każdego procesu.

Polski prawnik Niemcy

Klienci, którzy do nas trafiają bardzo często poszukują ofert takich jak Polski prawnik Niemcy. Przy takim rozwiązaniu cenią sobie najbardziej możliwość posługiwania się językiem ojczystym, który pozwala poczuć się trochę swobodniej. Dodatkowo pozwala uniknąć kłopotów związanych z ograniczeniami językowymi i w sposób maksymalnie wyczerpujący omówić oraz doprecyzować problematyczną kwestię.

Polskojęzyczny doradca Niemcy

Wiele osób ceniących sobie łatwość kontaktu z doradcą podatkowym uważa, że nieoceniony jest Polskojęzyczny doradca Niemcy. Oferujemy usługi planowania podatkowego (również międzynarodowego), czyli przygotowanie do przeprowadzenia transakcji, które ma na celu zminimalizowanie obciążeń fiskalnych podatnika. Usługa ta adresowana jest do Klientów, którzy poszukują optymalnych rozwiązań podatkowych związanych z rozpoczęciem prowadzenia działalności, jej przekazaniem lub zakończeniem oraz zbyciem posiadanych aktywów, również w wymiarze międzynarodowym (w szczególności polsko-niemieckim).

Polskojęzyczny prawnik Niemcy

Skomplikowane zagadnienia prawne nakłoniły wiele osób i firm do poszukiwania usługi takiej jak Polskojęzyczny prawnik Niemcy. Nasi radcowie prawni oraz adwokaci zapewniają bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców (obsługa korporacyjna) oraz osób fizycznych, a także kompleksową obsługę doraźnych projektów w zakresie m.in. postępowań sądowych i sądowo-administracyjnych, obsługi i realizacji windykacji należności, przygotowania struktury i zarejestrowania działalności/spółki w Polsce i/lub w Niemczech.

Prawnik na Dolnym Śląsku

Rozwój biznesu, świadomości konsumentów oraz świadomości swoich praw w społeczeństwie powodują, że jednym z bardziej poszukiwanych zawodów jest Prawnik na Dolnym Śląsku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych radców prawnych i adwokatów – również w środowisku międzynarodowym – jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę każdego procesu.

Prawnik w Berlinie

Wiele osób poszukujących ofert typu Prawnik w Berlinie trafia do nas. Klienci oczekują profesjonalnej obsługi i taki jest cel naszych działań. W GiA oferujemy kompleksową pomoc prawno-podatkową oraz księgową.

Prawnik w Niemczech

Wielu polskich, niemieckich czy innej narodowości klientów, działających w różnych branżach jest zainteresowanych usługami takimi jak Prawnik w Niemczech. Warto wiedzieć, że GiA jest firmą doradczą wyspecjalizowaną w zakresie pełnej obsługi prawno-podatkowej dużych przedsiębiorstw, spółek osobowych i osób fizycznych.

Prawnik we Wrocławiu

Jak podkreślają osoby, które do nas trafiły Prawnik we Wrocławiu to usługa jakiej aktualnie potrzebują na najwyższym z możliwych poziomów. Nasi radcowie prawni oraz adwokaci zapewniają bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców (obsługa korporacyjna) oraz osób fizycznych, a także kompleksową obsługę doraźnych projektów w zakresie m.in. postępowań sądowych i sądowo-administracyjnych, obsługi i realizacji windykacji należności, przygotowania struktury i zarejestrowania działalności/spółki w Polsce i/lub w Niemczech.

Radca prawny we Wrocławiu

W wielu przypadkach przedsiębiorcy trafiają do nas ponieważ potrzebują aby Radca prawny we Wrocławiu zajął się bieżącą obsługą prawną w ich firmie. W chwili obecnej świadczymy bieżącą obsługę prawną dla ponad 20 przedsiębiorców działających w różnych formach organizacyjno-prawnych, od dużych międzynarodowych korporacji przez przedsiębiorców prowadzących indywidualną działaność gospodarczą, po osoby fizyczne. Obsługujemy podmioty zarówno z Polski , jak i Niemiec. Wspomagamy naszych Klientów w rozszerzeniu biznesu, wyjściu poza schematy, w założeniu działalności gospodarczej lub zarejestrowaniu spółki w Polsce i Niemczech.

Rejestracja podatkowa w Niemczech

Wiele osób nie wie, że Rejestracja podatkowa w Niemczech jest obowiązkowa. W odróżnieniu od większości firm doradczych, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, doradztwa biznesowego, a także outsourcing’u finansowego i kadrowo-płacowego. 

Rejestracja spółki w Niemczech

Osoby planujące założyć własną firmę bardzo często pytają czy w ich przypadku opłacalna jest Rejestracja spółki w Niemczech. Zapewniamy naszym Klientom zarówno stałą obsługę księgową oraz kadrowo-płacową, jak również doraźne doradztwo biznesowe związane m.in. z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Niemczech, czy przeprowadzeniem transakcji przejęcia, fuzji czy łączenia przedsiębiorstw (również w wymiarze międzynarodowym).

Rozliczenie podatkowe w Niemczech

Jak twierdzi wielu naszych klientów, Rozliczenie podatkowe w Niemczech nie należy do prostych i z chęcią zlecają przygotowanie takiego w ich imieniu. W ramach udzielonego pełnomocnictwa reprezentujemy naszych Klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

Rozliczenie roczne w Niemczech

Osoby mieszkające poza granicami naszego kraju oraz prowadzące działalność bardzo często zlecają Rozliczenie roczne w Niemczech. Dzięki międzynarodowemu profilowi naszej kancelarii możemy zaoferować naszym Klientom reprezentację również przed niemieckimi organami skarbowymi oraz sądami. W ramach obsługi międzynarodowej oferujemy Państwu m.in. sporządzenie opinii prawnej w zakresie niemieckiego prawa gospodarczego i karno-skarbowego oraz przygotowanie pism procesowych, w tym odpowiedzi na akt oskarżenia czy powództwo cywilne.

Rozliczenie transportu Niemcy

W firmach, które działają również poza granicami kraju bardzo ważnymi kwestiami poza kosztami są formy płatności. Wielokrotnie pojawia się pytanie np. o Rozliczenie transportu Niemcy, gdzie istotniejszym czynnikiem od ceny jest sposób płatności. Nasi biegli rewidenci, adytorzy oraz księgowi prowadzą bieżącą obsługę przedsiębiorców oraz osób fizycznych w podejmowanych przez nich działaniach biznesowych oraz finansowych.

Sklep internetowy w Niemczech

Wbrew pozorom wielu naszych klientów bardzo chwali jako dobry pomysł na własny biznes Sklep internetowy w Niemczech. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy obsługę w językach: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim oraz francuskim.

Sprzedaż wysyłkowa do Niemiec

Jak wynika z przeprowadzonych badań wielu przedsiębiorców interesuje Sprzedaż wysyłkowa do Niemiec na znacznie większym poziomie niż odbywa się to obecnie. Doradzamy polskim, niemieckim i międzynarodowym Klientom działającym w różnych branżach (m.in. usługi, produkcja, handel, sprzedaż internetowa, branża budowlana oraz transportowa), oferując pomoc w takich dziedzinach prawa jak: prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, prawo podatkowe i administracyjne, a także prawo pracy oraz prawo własności intelektualnej.

Strona internetowa w Niemczech

Wiele osób zdało sobie sprawę, że poza założeniem spółki jest im potrzebna też Strona internetowa w Niemczech. Skłoniło ich to do zapoznania sie z ofertą dodatkową naszej firmy, którą dostosowujemy indywidualnie do Klienta, po rozpoznaniu jego problemów, potrzeb i oczekiwań. W związku z tym zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli porozmawiać o rozwiązaniach najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb...

Ubezpieczenia społeczne w Niemczech

Wielokrotnie zadawane pytanie o Ubezpieczenia społeczne w Niemczech przekonały nas do tego, że należy wydzielić specjalny dział w naszej firmie, który będzie zajmował się tylko tą tematyką i zatrudniał wyspecjalizowanych pracowników właśnie w tej dziedzinie.

Usługi transportowe w Niemczech

Współpraca z wieloma firmami owocuje szerokimi kontaktami biznesowymi dzięki czemu możemy bez przeszkód polecić sprawdzoną firmę świadczącą Usługi transportowe w Niemczech. Zapewniamy naszym Klientom zarówno stałą obsługę księgową oraz kadrowo-płacową, jak również doraźne doradztwo biznesowe związane m.in. z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Niemczech, czy przeprowadzeniem transakcji przejęcia, fuzji czy łączenia przedsiębiorstw (również w wymiarze międzynarodowym).

Utworzenie spółki w Niemczech

Okazuje się, że Utworzenie spółki w Niemczech może być praktycznym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców. Oferujemy Państwu obsługę kompleksową tj. obejmującą doradztwo we wszystkich dziedzinach lub w formie pakietów prawnych, podatkowych lub księgowych.

VAT w Niemczech

Wielu przedsiębiorców zdecydowało, że bardziej opłacalne dla ich firmy jest zapłacić VAT w Niemczech. W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie doradzamy polskim, niemieckim i międzynarodowym Klientom działającym w różnych branżach (m.in. usługi, produkcja, handel, sprzedaż internetowa, branża budowlana oraz transportowa), oferując pomoc w takich dziedzinach prawa jak: prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, prawo podatkowe i administracyjne, a także prawo pracy oraz prawo własności intelektualnej. 

Wirtualne biuro w Berlinie

Dla wielu osób usługa taka jak Wirtualne biuro w Berlinie jest najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do ich potrzeb. 

Wirtualne biuro w Niemczech

Spora grupa osób, które obecnie są naszymi klientami zdecydowały się na Wirtualne biuro w Niemczech.  Ich zdaniem dodatkowym atutem jest fakt, że oferujemy obsługę kompleksową obejmującą m. in. doradztwo we wszystkich dziedzinach lub w formie pakietów prawnych, podatkowych oraz księgowych. 

Wysyłanie pracownikóww do Niemiec

W związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem w wielu branżach, popularnością cieszy się Wysyłanie pracownikóww do Niemiec. Szukamy alternatywnych ścieżek dla rozwoju naszych Klientów na rynku niemieckim, stale współpracując z pracownikami pozostałych działów naszej kancelarii oraz z polskojęzycznymi pracownikami naszych oddziałów w Niemczech.

Zalożenie działalności gospodarczej w Niemczech

Wiele osób uważa, że na dłuższą metę wygodniejsze jest Zalożenie działalności gospodarczej w Niemczech. Doradzamy polskim, niemieckim i międzynarodowym Klientom działającym w różnych branżach (m.in. usługi, produkcja, handel, sprzedaż internetowa, branża budowlana oraz transportowa), oferując pomoc w takich dziedzinach prawa jak: prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, prawo podatkowe i administracyjne, a także prawo pracy oraz prawo własności intelektualnej.

Zwrot podatku z Niemiec

Osoby zainteresowane tematyką jak uzyskać Zwrot Podatku z Niemiec trafiają do nas. Dlaczego tak się dzieje?  W odróżnieniu od większości firm doradczych, świadczymy kompleksowe usługi w tym także usługi doradztwa podatkowego. 

Zwrot VAT z Niemiec

Firmy działające za granicą bardzo często zwracają się do nas zlecając kompleksową obsługę księgową, która pozwala uzyskać realne oszczędności oraz odzyskać część pieniędzy wpłaconych do urzędu np. poprzez Zwrot VAT z Niemiec. Nasi doradcy podatkowi pomagają Klientom w ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii i optymalizacji.

Zwrot VAT z zagranicy

Częstym pytaniem jakie się pojawia jest pytanie o Zwrot VAT z zagranicy. W zakres świadczonej przez nas usługi sprawozdawczości podatkowej wchodzi m. in. przygotowanie dla Klienta indywidualnego planu sprawozdawczości podatkowej, który zawiera praktyczne wskazówki co do sposobu rozliczania, dokumentowania i raportowania konkretnych zdarzeń gospodarczych pod kątem wskazanego podatku (np. VAT, CIT)