Nasi Partnerzy


Współpracujemy z najlepszymi.

U podstaw działalności naszej kancelarii leży zaangażowanie nie tylko naszych pracowników, ale również naszych stałych Partnerów biznesowych, którzy – w stałej dyspozycji wobec potrzeb naszych Klientów – kompleksowo rozwiązują zawiłe problemy prawno-podatkowe. Aby dostarczyć naszym Klientom gotowe, najbardziej optymalne i korzystne rozwiązania, pracujemy w ramach zespołu składającego się z prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, specjalistów od marketingu i sprzedaży oraz konsultantów o wszechstronnym podejściu do prawa i biznesu.

Grupa GIA to szereg podmiotów łączących usługi z zakresu kompleksowej obsługi prawnej z bieżącą obsługą podatkową i księgową oraz specjalistycznym doradztwem podatkowym. W ramach grupy GIA działa:

Sieć powiązań i relacji z naszymi Partnerami biznesowymi, świadczącymi różnorodne usługi, sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Klientom wsparcie również przy skomplikowanych transakcjach o multidyscyplinarnym charakterze. Doceniając znaczenie partnerskiej współpracy, przy świadczeniu naszych usług, stale współpracujemy z polskimi i niemieckimi liderami w branży logistycznej, prawniczej, podatkowej oraz finansowej: